معرفی کتاب راهی به سوی بهشت

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات علم - مترجم: حمید یزدان پناه-ادبیات دهه 2000

بهشت کجاست؟ در ساخت یک جامعه عادلانه یا در بازگشت به دنیای ابتدایی؟
دو زندگی: از فلور تریستان که همه تلاشش را در مبارزه برای حقوق زنان انجام می دهد و کارگران، و پل گوگن، مرد
در که شور و شوق خود را کشف برای نقاشی و رها وجود بورژوازی سفر
در خود به تاهیتی در جستجوی یک دنیای بدون آلودگی با کنوانسیون <برزیلی /> دو مفهوم از جنس: که فلور، که در آن را می بیند یک ابزار سلطه مردان /> <برزیلی و گوگن، که آن را یک نیروی حیاتی در نظر <برزیلی /> ضروری در خدمت خلاقیت خود را <. این دو زندگی غیر متضاد و مخالف، به غیر از پیوند خانوادگی، مشترک است چرا که فلور مادربزرگ مادری Gauguin است؟ این همان چیزی است که وارگاس لواسا در این رمان برجسته می کند: جهان اتوپیایی که قرن نوزدهم بود. یک پیوند بین دو کاراکتر که دو مدل حیاتی متضاد را انتخاب می کنند که میل مشترک را نشان می دهند: برای رسیدن به بهشت ​​که در آن شادی برای انسان ها امکان پذیر است.


در سال 1844، فلورا تریستان در سفر به فرانسه برای مبارزه برای کارگران و حقوق زنان به راه انداخت. در سال 1891، نوه او پل گوگین برای طاهتی کشتی فرستاد، مصمم به فرار از تمدن و شاهکارهای ابتدایی رنگ بود. فلور پیش از مرگش نوه اش متولد شد، اما این سفر و وسواس آنها آشکار در کنار هم در پروازها استادانه، رمان کاملا جذب.

او فلور، فرزند نامشروع یک پدر پرو ثروتمند و مادر فرانسوی، رشد می کند تا در فقر، و پس از فرار از شوهر وحشیانه، به پرو سفر می کند تا تقاضای ارث خود را بدهد. او در بازگشت، او باعث می شود نام او به عنوان یک نویسنده محبوب و قهرمان منکوب، تنظیم خودش وظیفه دشوار تور حومه فرانسه برای جذب اعضای برای او اتحادیه کارگران. پل، مبارزه نقاش و رویایی لجوج، رها همسر و پنج فرزندش برای زندگی در دریاهای جنوبی، که در آن رویاها او از بهشت ​​توسط سفلیس مسموم خود، نیروهای سرکوب از استعمار فرانسه، و عدم مزمن بودجه، هر چند من انتخاب او از نوجوانان دوستداران تاهیتی و برخی از بزرگترین آثار او را نقاشی می کند.


خرید کتاب راهی به سوی بهشت
جستجوی کتاب راهی به سوی بهشت در گودریدز

معرفی کتاب راهی به سوی بهشت از نگاه کاربران
هر دو داستان به نظر من جالب بود، اما اگر من مجبور بودم یکی را حفظ کنم، آن را با فلورا خواهد بود. من دوست داشتم که چگونه نویسنده به فرآیند ایجاد نقاشی های پل گوگین مربوط می شود و اگر بخواهید این کتاب را بخوانید، بسیار ضروری است که تصاویری از نقاشی هایی که با دست توصیف شده اند، بسیار ضروری باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب با ایده های عالی، اما برای من قطعا خیلی طولانی است! بسیاری از مقالات فتوکپی نیم کتاب قبلی بسیار خوشایند بوده است. نوشته شده به خوبی و با یک ایده روایت عالی، اما از تکرار اغراق آمیز به خصوص در ابتدای کتاب.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور شدم این کتاب را به پایان برسانم، اما متوجه شدم که طولانی و خسته کننده است. متاسفم، از آنجا که موضوع موضوع باید برای من جالب باشد. این کمک نمیکند که در شخص دوم نوشته شده باشد، که باعث ایجاد عجیب و غریبی برای آن شد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به خوبی نوشته شده است. تجزیه و تحلیل روح انسانی مردانه و زنانه و تحلیل تاریخی خوب است. تنها ناکامی این است که طولانی است: همان داستان را می توان در نیمی از صفحات توضیح داد، اجتناب از نوشتن نویسنده در مورد تکرار خسته کننده.

مشاهده لینک اصلی
تاریخ داستانی؛ دیدگاه فوق العاده از فلور تریستان و پل گوگن؛ و ارزش های انسانی و پیشرفت است. بعضی از قطعات ممکن است کوتاه تر شوند، اما هنوز هم عالی است

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب راهی به سوی بهشت


#جایزه نوبل ادبیات - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #ادبیات پرو - #دهه 2000 میلادی -
#انتشارات علم - #ماریو بارگاس یوسا - #حمید یزدان پناه
کتاب های مرتبط با - کتاب راهی به سوی بهشت


 کتاب آلیو کیتریج
 کتاب شیب
 کتاب استانبول
 کتاب بازگشت استاد رقص
 کتاب 2666
 کتاب حسرت نمی خوریم