معرفی کتاب لبخند با یک مغز اضافه

اثر دانیل ام کلاین از انتشارات سوره مهر - مترجم: حسین یعقوبی-ادبیات دهه 2000

این یک دوره سقوط پر جنب و جوش، خنده دار و غیر قابل احترام از طریق سنت های فلسفی، مدارس، مفاهیم و متفکران است. این فیلسوف 101 برای همه است که می داند که همه این چیزهای سنگین را جدی بگیرد. برخی از ایده های بزرگ عبارتند از اگزیستانسیالیسم (آنچه هگل و بت میدلر مشترک دارند؟)، فلسفه زبان (چگونه می توان بیان کرد که چطور در یک جزیره بیابانی با هالی بری سر و کار دارد)، فلسفه فمینیست (چرا در پایان یک مرد همیشه یک مرد است) و خیلی بیشتر. در نهایت این همه منطقی است! فلسفه و جوک ها از همین انگیزه ادامه می یابند: احساس ما را از چگونگی چیزها پنهان می کنند، دنیای ما را به وارونه می اندازند، و حقایق پنهان، غالبا ناراحت کننده را در مورد زندگی می فهمند.


خرید کتاب لبخند با یک مغز اضافه
جستجوی کتاب لبخند با یک مغز اضافه در گودریدز

معرفی کتاب لبخند با یک مغز اضافه از نگاه کاربران
افلاطون و Platypus به یک نوار بروید ... فهمیدن فلسفه از طریق شوخی توسط توماس کچارت و دانیل کلاین، یک کتاب زیبای ساخته شده و فریبنده کوتاه است. یکی از آن کتابهایی است که دوست داشتنی است، خوب به تلنگر بروید و از خواندن تصادفی از آن لذت ببرید. جوک ها برای دستیابی به شیوه خواندن تصادفی مفید هستند. اما این کتاب نیز مقدمه بسیار خوبی برای فلسفه و منطق است. اگر آهسته و کامل بخوانید، می توانید یک پایه ی جامد از اصول مهم فلسفه را بیاموزید. این کتاب حتی رنگی است که به سرعت اجازه خواننده را می دهد که چه چیزی را پوشش دهد. اظهارات گسترده ای در مورد یک موضوع مشخص شده در متن کورس قهوه ای است. توضیحات بیشتر در یک فونت Serif مطرح شده است. جوک ها با یک فونت جادویی بدون سرصفحه عرضه می شوند. همچنین کمیکهای یک ستون زیبا برای قرار دادن نکات مهم در خانه در انتهای بخش وجود دارد. باید اعتراف کنم که زمانی بود که من مجبور بودم کتاب را کنار بگذارم، چون ذهنم سرگردان بود. این یک موضوع سنگین در یک حجم نور است. هنگام خواندن آن، وقت خود را صرف کنید. آرام بخوانید شاید ابتدا جوک ها را بخوانید و سپس به عقب برگردید و توضیحات را پر کنید. شما به راحتی می خندید و یک یا دو مورد فلسفه آموخته اید.

مشاهده لینک اصلی
دسترسی به اینترنت، اینترنت. از دوستان خود لذت ببرید: دستان خود را بر خدا بگذارید و با مادرتان سرگرم شوید! وقتی می تواند دختر باشد؟ چه کسی دارای اطلاعات زیر است: -؟ صدا عالی است! فوق العاده باحال! بیایید با آن روبرو شویم - شما آن را گرفتی - تو آن را گرفتی! دیگر برای - و خیلی بیشتر :).

مشاهده لینک اصلی
این کتاب دارای دو نقص مهم است: آن را خنده دار نیست و آن را آموزنده نیست. این بد است. Id خوب است با جوک های خنده دار که نوعی بی اهمیت در یک کتاب متمرکز با طنز است، و یا جوک های نه-همه-آن-خنده دار که با این حال نقشی فلسفی را در یک سرگرم کننده یادگیری @ یادگیری @ textbook نشان می دهد. با این حال، این کتاب مدیریت نمی کند. این واقعا نباید به فروش برسد. چون این * نوع * کتاب کاملا کوچه من است. فقط ... چنین نظری دقيق از فلسفه ها و اغلب نادرست است. و جوک ها فقط لنگ و گاهی اوقات حتی توهین آمیز هستند (@ lol raep @ و غیره). تنها فضیلت این کتاب خواندن آسان است - از آنجایی که زمان بسیار کم صرف پوشش هر مفهوم فلسفی خاص است، شما می توانید کتاب را تا حد زیادی در هر کجا باز کنید و بخوانید و خوب باشید. این احتمالا دلیل اصلی این کتاب متعادل است، من مشکوک هستم.

مشاهده لینک اصلی
جوک ها کمی لاغر هستند و محل اصلی هر فیلسوف واقعا از هم جدا شده اند. با این حال، یک جادوگر خوب برای یک دانشجوی شروع به یک کلاس فلسفه، برای هر شخص نوع کسب و کار که شما نمی توانید فکر کنید که چه چیزی را خرید و قرار دادن در حمام، گاهی اوقات نگاه کنید. (و سپس به بیرون آمدن و هر کس با آخرین شوخی codswallop قدیمی شما را خوانده).

مشاهده لینک اصلی
این قطعا یکlight خوانده شده است. @ آن را به بسیاری از ایده های فلسفی مختلف، با جوک ها (خنده دار ترین، خنده دار)، که برخی از لینک به موضوع در دست حمل، لمس می کند. به عنوان مثال، در یک بحث از خشم موجود، ما این zinger را دریافت (ص.120): نورمن شروع به hyperventilate هنگامی که او را دیدم دکتر است. @ مطمئن هستم بیماری کبد دارم. @ @ این مسخره است، @ دکتر گفت. @ شما هرگز نمی دانید اگر بیماری کبدی دارید. هیچ ناراحتی از هر نوع وجود ندارد. @ @ دقیقا! @ Norman گفت. @ اینها علائم دقیق من هستند. @ یا در بحث درباره نسبیت، ما این را بدست می آوریم (ص 173): یک حلزون توسط دو لاک پشت بازداشت شد. هنگامی که پلیس از او پرسید چه اتفاقی افتاده است، گفت: من نمی دانم. همه این اتفاقات خیلی سریع رخ داد. @ این کتاب یک راه عالی برای به دست آوردن نوجوانان در فلسفه است. این کار شایسته ای در تعریف تعدادی از اصطلاحات است که در بسیاری از بحث های فلسفی مطرح می شود - به ویژه بحث در مورد تاریخ فلسفه. این کتاب از پیشزمینه و سم زدایی به سوء تفاهم و سوءاستفاده از ادیان است. این کتاب بسیاری از ابزارها و ایده های فلسفه را در روش ساده و آسان به توضیح می دهد. و حتی یک واژه نامه مفید!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب لبخند با یک مغز اضافه


#ادبیات آمریکا - #دهه 2000 میلادی - #فلسفی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #کمدی -
#انتشارات سوره مهر - #دانیل ام کلاین - #حسین یعقوبی
کتاب های مرتبط با - کتاب لبخند با یک مغز اضافه


 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
 کتاب رولشتاین
 کتاب صلیب سربی
 کتاب شفق
 کتاب طعمه
 کتاب کشتی نو عروسان